Достапни линкови

Берлин: Почнува европската турнеја на американскиот државен секретар Кондолиза Рајс


Американскиот државен секретар Кондолиза Рајс ја почнува европската турнеја .Предвидено е таа да ги посети Германија Австрија и Шпанија.
XS
SM
MD
LG