Достапни линкови

Авганистан: Стрелано врз американски воен камп


Непознати напаѓачи стрелале со ракети врз американскиот воен камп во близина на градот Гардез во источен Авганистан. Нема извештаи за повредени.
XS
SM
MD
LG