Достапни линкови

Хајд Парк


Хајд Парк - Ветувања пред избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00
Директен линк

Што очекувате од политичарите? Кое ветување да ви го исполнат? Колку до сега ги исполнувале ветувањата, дадени во предизборието? Коментирајте ...

Што очекувате од политичарите? Кое ветување да ви го исполнат? Колку до сега ги исполнувале ветувањата, дадени во предизборието? Коментирајте.

Што очекувате од политичарите? Кое ветување да ви го исполнат? Колку до сега ги исполнувале ветувањата, дадени во предизборието? Коментирајте
XS
SM
MD
LG