Достапни линкови

Дон Кихот против шундот и кичот


Дон Кихот против шундот и кичот
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:44 0:00
Директен линк

Полесно е да се работи на проверени варијанти, музика слушлива на прва, вели Игор Атанасовски Харе, но тоа не му е предизвик. Вели Блузот им прави ќеиф на луѓето, а го наоѓа и во фолклорната музика. Со Игор Харе во Поткастот “Зошто“ и за патриотизмот, за новата година и што ги прави луѓето среќни.

XS
SM
MD
LG