Достапни линкови

Хајд Парк - Кој го кочи договорот од Пржино?


За проблемот околу закочените преговори за излез од политичката криза, анкетираните граѓани се со поделен став. Дел од нив, виновникот го бараат во Владата, додека други ја критикуваат опозицијата. Што мислите вие?

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG