Достапни линкови

Хајд Парк - До Панорамско тркало ли ни дошло?


Хајд парк - До Панорамско тркало ли ни дошло?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Хајд парк - До Панорамско тркало ли ни дошло?

Дали на Скопје му е потребно Панорамското тркало, особено во ситуација кога има проблеми со поплави како во Тетово, но и со инфраструктурата во земјата? Кое е вашето мислење?

XS
SM
MD
LG