Достапни линкови

ВО ЖИВО - Анти-владин протест

Граѓански здруженија, невладини организации и политички партии, меѓу кои и најголемата опозициска партија, СДСМ, денеска во Скопје пред зградата на владата на Македонија организираа протестен собир под мотото „Граѓаните за Македонија“.

13:03 17.5.2015

Колони автомобили пристигнуваат на анти-владиниот протест во Скопје

Колони автомобили во Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:23 0:00

13:19 17.5.2015

Загревање пред протест

Мулти-етнички на анти-владин протест

13:52 17.5.2015

Проба на бината пред Владата во Скопје

Проба за настап на протестот пред Владата
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

13:58 17.5.2015

Вчитај повеќе

XS
SM
MD
LG