Достапни линкови

Хајд Парк: Дали Македонија може да стане членка на НАТО во септември?


Граѓаните не се оптимисти дека може да се реши спорот за името со Грција до септемврискиот самит на НАТО. Но, некои се уверени дека има шанси Македонија да стане членка на НАТО, главно поради кризата во Украина. Што мислите вие? Коментирајте.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG