Достапни линкови

Хајд Парк: Геј парада во Скопје?


Хајд Парк: Геј парада во Скопје?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Хајд Парк: Геј парада во Скопје?

Дали има услови за одржување на геј парада во Македонија и дали би подржале ваква иницијатива? Погледнете го видеото и коментирајте
XS
SM
MD
LG