Достапни линкови

Хајд Парк - Дали треба да се либерализира Законот за пушење?


Дали треба да се либерализира Законот за пушење?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Дали треба да се либерализира Законот за пушење?

Дали треба да се дозволи во затворениот дел на угостителските објкети да има дел и за пушачи?

Погледни ги коментарите (1)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG