Достапни линкови

Хајд Парк - Каков ќе биде СДСМ без Бранко Црвенковски?


Дали нешто ќе се промени во најголемата опозициска партија, СДСМ, по заминувањето на долгогодишниот лидер? Погледнете го видеото и коментирајте.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG