Достапни линкови

(ВИДЕО) Граѓаните и изборната анти-кампања


Агресивна политичка кампања, навреди во политичките говори, искинати плакати, графити и билборди на секое ќоше и по некое искршено стакло. Ова е обележјето на локалните избори годинава кое на граѓаните, кои што ги анкетиравме не им се допаѓа.
XS
SM
MD
LG