Достапни линкови

Хајд Парк - Што ви пречи во предизборните кампањи?


Хајд Парк - Што ви пречи во предизборните кампањи?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Хајд Парк - Што ви пречи во предизборните кампањи?

Што ви се допаѓа, а што ви пречи во предизборната кампања? Погледнете го видеото и коментирајте.
XS
SM
MD
LG