Достапни линкови

ВИДЕО: Катни гаражи, многукатни дилеми!


Колку катните гаражи се функционални и пристапни за џеботот на граѓаните или се само начин до кој може да се дојде до простор за изградба на деловни објекти?
  • 16x9 Image

    Марија Митевска

    Новинарската кариера ја започна во 2008 година во А1 телевизија како репортер во информативната програма.  Родена е на 14.04 1984 година во Скопје. Од мај 2009-та работи како постојан дописник за Радио Слободна Европа од Скопје.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG