Достапни линкови

Зошто на протестите на СДСМ? (ВИДЕО)


Граѓани: Зошто на протестите на СДСМ?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Граѓани: Зошто на протестите на СДСМ?

СДСМ ги прошири протестите со тоа што отсега секојдневно ќе блокираат неколку улици низ центарот на Скопје. Некои граѓани ги подржуваат протестите од идеолошки, а некои од практични причини. Скапа струја, парно ...

Погледни ги коментарите (5)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG