Достапни линкови

Хајд Парк - Мир и пари во 2013


Хајд Парк - Мир и пари во 2013
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Хајд Парк - Мир и пари во 2013

Да има мир и пари, а помалку тензии и сиромаштија,се приоритетите и желбите на граѓаните во 2013 година. Кои се вашите очекувања? Погледнете и коментирајте.

Погледни ги коментарите (2)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG