Достапни линкови

Хајд Парк - Што направивме и што требаше да направиме


Хајд Парк - Што направиме и што требаше да направиме
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Хајд Парк - Што направиме и што требаше да направиме

Што направи власта во изминатава година и што пропушти да направи. Проширени улици во Скопје, нема напредок кон ЕУ и НАТО, слаба економија, проблеми во образованието. Секој со своите маки. Погледнете ја анкетата и коментирајте - Што се направи добро изминатава година и што се пропушти да се направи?
XS
SM
MD
LG