Достапни линкови

Хајд Парк - Ќе се наплаќа ли и воздухот?


Хајд Парк - Давачки преку глава
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Хајд Парк - Давачки преку глава

„Тоа е страшно и само пари сакаат“. Вака граѓаните реагираат на идеите за давачки за МРТВ за секој човек, за невенчаните... Погледнете го видеото и коментирајте.

Погледни ги коментарите (6)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG