Достапни линкови

Хајд Парк - Дали владата жнее економски успеси?


Хајд Парк - Дали владата жнее економски успеси?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Хајд Парк - Дали владата жнее економски успеси?

Дали верувате во економските успеси на владата, како што вели таа, и колку вие, граѓаните, ги чувствувате тие успеси врз вашиот животен стандард?

Погледни ги коментарите (3)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG