Достапни линкови

Хајд парк - Меѓуетнички тензии


Хајд парк - Меѓуетнички тензии
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Хајд парк - Меѓуетнички тензии

Протести на Албанци, па контрапротести на Македонци, Зовриени страсти. Што треба да се направи да се смират меѓуетничките тензии во земјава?

Погледни ги коментарите (3)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG