Достапни линкови

Хајд Парк - Како до поевтино греење?


Ем дебели сметки, ем незгреани
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Кој на дрва, кој на струја или парно. Но сите граѓани се сложни секако е скапо. Повеќето од нив, за да заштедат греат само одредени простории.

Некој на дрва, некој на парно или струја, кое од кое поскапо. Кој е најевтиниот начин за затоплување? Погледнете ја анкетата и коментирајте.


Погледни ги коментарите (5)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG