Достапни линкови

Хајд Парк


Хајд парк
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Хајд парк

Владата преку кампањи подготвува терен за забрана на абортус во Македонија и за промена на постоечкиот Закон, спoрeд кој абортусот е легален. Треба ли да се забрани абортусот? Погледни ја анкетата и коментирај.

Погледни ги коментарите (9)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG