Достапни линкови

Хајд Парк - Ваш став


Каде за Нова Година?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Македонците за Нова Година и Божиќ. Меѓу желбите и можностите. Има ли доволно пари за остварување на желбите, за дочек, за зимски одмор? Погледнете го видеото и коментирајте.

Македонците за Нова Година и Божиќ. Меѓу желбите и можностите. Има ли доволно пари за остварување на желбите, за дочек, за зимски одмор? Погледнете го видето и коментирајте.

Погледни ги коментарите (3)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG