Достапни линкови

Хајд Парк - Ваш став


Хајд Парк - Лекови
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Лековите ем скапи, ем позитивната листа ќе се крати. Како тоа ќе се одрази врз семејниот буџет? Погледнете го видеото и коментирајте.

Лековите ем скапи, ем позитивната листа ќе се крати. Како тоа ќе се одрази врз семејниот буџет? Погледнете го видеото и коментирајте.

Погледни ги коментарите (4)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG