Достапни линкови

Хајд парк - Ваш став


Хајд парк за работата на политичарите
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Исполнети ли се ветувањата? Дали политичарите во Македонија мислат за народот или...? Погледнете го видеото и коментирајте.

Исполнети ли се ветувањата? Дали политичарите во Македонија мислат за народот или...?

Погледни ги коментарите (5)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG