Достапни линкови

Хајд парк - Ваш став


Хајд Парк - Доверба во медиумите
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Дали им верувате на македонските весници, радија и телевизии?

Дали им верувате на медиумите и дали во Македонија има слобода на говорот? Погледнете ја анкетата и коментирајте.

Дали им верувате на медиумите и дали во Македонија има слобода на говорот? Погледнете ја анкетата и коментирајте.

Погледни ги коментарите (16)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG