Достапни линкови

Хајд парк


Геј-парада во Македонија?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Дали во Македонија може да се одржи геј парада?

Дали во Македонија може да се одржи геј парада? Што мислите за хомосексуалноста? Коментирајте тука.

Дали во Македонија може да се одржи геј парада? Што мислите за хомосексуалноста? Коментирајте тука.

Погледни ги коментарите (24)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG