Достапни линкови

Државен или приватен универзитет?


Приватен или државен универзитет?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00
Каде е подобро да се студира во Македонија? На државен или приватен факултет? Од што зависи, од парите или од понудениот квалитет на образование? Погледнете и коментирајте

Погледни ги коментарите (12)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG