Достапни линкови

Ребаланс


Ребаланс
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00
Се стега ли ременот со ребалансот на буџетот? Што мислите како тоа ќе се одрази врз платите, пензиите, здравството... Погледнете ја анкетата и коментирајте тука.

Погледни ги коментарите (14)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG