Достапни линкови

Обложување


Државна лотарија, обложувалници, турнири во покер... Дали граѓаните на Македонија стануваат коцкарска нација? Дали станува збор само за забава или пак тоа е последица на се поголемата сиромаштија? Погледнете ја анкетата и коментирајте тука.
Анкета обложување
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00
XS
SM
MD
LG