Достапни линкови

Матуранти


Матурантите меѓу прославите и грижите. За едни е битно што ќе облечат, за други каде ќе се запишат на факултет. На сите главен проблем им е матурскиот испит. Треба да се полага или не? Што е подобро, приватен или државен факултет? Коментирајте тука.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG