Достапни линкови

Дали сега подобро се живее отколку пред четири години?


Платите исти, животот поскап, но ни пред четири години не беше баш розово? Едни живеат подобро, други полошо, велат граѓаните во Хајд Паркот одговарајќи на прашањето - Дали сега подобро се живее отколку пред четири години? Погледнете ја видео анкетата и кажате ни го вашиот став.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG