Достапни линкови

Стечајците и партиите


Стечајците еднаш неделно на протести во Скопје. Едни пред Владата, други пред седиштето на СДСМ. Кој е виновен за нивната судбина? Кој треба да им помогне, Владата или опозицијата? Погледнете го видеото и кажете го вашиот став.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG