Достапни линкови

Градски автобуси со WIFI Интернет


Скопjе има стари градски автобуси. Секогаш се преполни и место за седење се наоѓа само ако влезете на првата станица. Властите пак предлагаат поставување безжичен интернет во нив. Колку е тоа битно за граѓаните кои се возат во скопски автобус? Погледнете ја анкетата и коментрирајте

Интернет во скопски автобус
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00
XS
SM
MD
LG