Достапни линкови

„Дебели“ сметки за струја


Граѓаните се жалат дека сметките за струја се повисоки. Нова цена, нови броила, или... Погледнете ја анкетата и кажете го вашето мислење и коментирајте.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG