Достапни линкови

Скопје 2014


Дали урбанистичкиот проект Скопје 2014 е политичко етнички проблем? Погледнете го видеото и напишете го Вашиот став

SKOPJE - 2014
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG