Достапни линкови

Нова песна на починатиот Мајкл Џексон


Радио станиците емитуваа нова песна на Мајкл Џексон – кралот на поп музиката кој почина пред повеке од 3 месеци.. Песната е наречена „ Тоа е тоа“ и има исто име како и серијата планирани концерти на Џексон кои требаше да почнат во Лондон во Јули. Џексон почина на 25 Јуни во Лос Анџелес.
XS
SM
MD
LG