Достапни линкови

Вашингтон: Уапсени две лица


Американската полиција денеска соопшти дека уапсила две лица за кои постои сомневање дека се поврзани со серијата напади со снајпер во околината на Вашингтон. Не е соопштен индентитетот на уапсените.
XS
SM
MD
LG