Достапни линкови

Мадрид: Реал нема да преговара со Роналдо без дозвола на Интер


Реал нема да преговара за трансфер на Роландо се додека неговиот сегашен фудбалски клуб Интер не даде дозвола за тоа. Ова во го изјави директорот на Реал Мадрид Хорхе Валдано по повод шпекулациите дека шпанскиот фудбалски тим веќе преговара за да го добие Бразилецот Роландо.
XS
SM
MD
LG