Достапни линкови

Под истрага два милионски тендери на „Серта“ за чистење на владини институции

Архивска фотографија од 2 април 2019 година , чистење на црвениот килим пред Владата пред средбата Заев- Ципрас. ФотоBoris Grdanoski (AP)
XS
SM
MD
LG