Достапни линкови

Во рововите во Донбас, украинска единица чека и се досадува

Украински војник борбени позиции во ровот на фронтот, Доњецк, 02 февруари 2022 година ФотоMarian Kushnir/RadioSvoboda.Org (RFE/RL)
XS
SM
MD
LG