Достапни линкови

logo-print

СОНК со предупредувачки протест


СОНК има повеќе од 30 илјади членови, но на денешниот протест имаше околу 500 луѓе, според раководството на Синдикатот, оваа бројка се должи на притисоците и уцените до нивното членство.

XS
SM
MD
LG