Достапни линкови

logo-print

Убаво време за денот на изборите


Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.Температурата ќе се движи од 15 до 22 степена.

Во Скопје и околината температурата ќе достигне до 20 степени.
XS
SM
MD
LG