Достапни линкови

logo-print

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно. Ќе дува слаб до умерен ветер со дневни температури од девет до 20 степени. Во Скопје слично време со температури до 18 степени.
XS
SM
MD
LG