Достапни линкови

logo-print

Корупција во Македонија


Некои се збогатуваат преку ноќ. Како? Има ли корупција во Македонија? Анкетираните граѓани се сигурни дека секаде има корупција, ама никој немал "лично" искуство.

XS
SM
MD
LG