Достапни линкови

Здравството е крш


Здравството е крш
please wait

No media source currently available

0:00 0:26:33 0:00
Директен линк

Во Брзата помош секој ден мора да се донесе одлука кој случај од итните е најитен, раскажува д-р Миралем Јукиќ во поткастот Зошто. Но и со што се соочуваат како млади лекари специјалисти. Да замине во странство може веднаш, но најпрво ќе проба нешто да промени во јавното здравство.

XS
SM
MD
LG