Достапни линкови

Тивки наставници и погрешни вредности


Тивки наставници и погрешни вредности
please wait

No media source currently available

0:00 0:18:35 0:00
Директен линк

„Отсекогаш ми било многу поважно какви луѓе ќе станат моите ученици отколку какви оценки ќе добијат на тестовите“, вели за „Зошто“ Наде Молеровиќ долгогодишен просветен работник, директорка во две основни училишта која никогаш не престанала да биде учител.

XS
SM
MD
LG