Достапни линкови

„Супермен“ од наше маало


„Супермен“ од наше маало
please wait

No media source currently available

0:00 0:19:46 0:00
Директен линк

Секој што размислува критички во државата, се сече. Стојанче Ангелов, директор на Центарот за управување со кризи во поткастот „Зошто“ критикува, но има и пофални зборови за сите што учествуваат го „гаснењето“ на кризи во државата, а раскажува и за „моќта“ на неговите видео пораки.

XS
SM
MD
LG