Достапни линкови

Слабо оди фаќањето на „лошите“


Слабо оди фаќањето на „лошите“
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:03 0:00
Директен линк

„Ако не сакаме да дишеме воздух, кој „мириса на изгорена пластика“, сега е шансата да се направи промена“, вели Јане Димески од Шанса за Центар. Со него за „неказнивоста“ на загадувачите и „незаинтересираноста“ на политичарите разговараме во ова издание на Зошто

XS
SM
MD
LG