Достапни линкови

Сакам да останам но веќе не сум сигурен


Поткаст „Зошто“ на тема млади и иселување
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:10 0:00
Директен линк

Се случува своевиден егзодус на младите и не бегаат толку поради финансиите, туку поради корупцијата, криминалот и непотизмот. Ова во Зошто го вели Дејан Радуловски 23 годишен човек кој истовремено е на постдипломски по историја и на политички науки на Правен факултет во Скопје и работи во кафуле.

XS
SM
MD
LG